s. Marija Beroš, FDC    05.07.2019.

REZULTATI LIKOVNOG NATJEČAJA

REZULTATI LIKOVNOG NATJEČAJA
Sestre Kćeri Božje ljubavi – čine Božju ljubav vidljivom u svijetu

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su se javili na natječaj koji je bio otvoren od 1. travnja do 14. lipnja 2019. Sveukupno je pristiglo 166 likovnih radova. Članice komisije za prosudbu Iris Mihatov Miočić, akademska slikarica, s. M. Margareta Šprajc i s. Marija Beroš (predsjednica povjerenstva), izabrale su 3 najbolja rada u rangu od 1. do 4. razreda osnovne škole i 3 najbolja rada u rangu od 5. do 8. razreda osnovne škole te još 46 radova za izložbu. Izložba radova i dodijela nagrada održat će se tijekom središnje proslave 100 godina Provincije Božje providnosti 10. listopada 2019. u prostorijama Nadbiskupijskog pastoralnog instituta (Kaptolu 29a) u Zagrebu.
Popis nagrađenih radova i radova za izložbu:

NAGRAĐENI RADOVI
NIŽI RAZREDI (1. r. – 4. r.):

AUTOR: Gabrijela Jonjić, 4. r., Vitez (BIH)
NAZIV RADA: Radosni susreti
IME I PREZIME MENTORA: Fabijan Tomić, akademski kipar

AUTOR: Lucija Žepina , 4. r., Benkovac (HR)
NAZIV RADA: Prvi puta i mi mali pričest smo blagovali
IME I PREZIME MENTORA: Ana Rücker, vjeroučiteljica

AUTOR: Veronika Skoblar, 4. r., Rijeka (HR)
NAZIV RADA: Sestre dočekuju djevojke (rad u internatu)
IME I PREZIME MENTORA: s. Ema Škriljevečki, učiteljica razredne nastave

VIŠI RAZREDI (5. r. – 8. r.)

AUTOR: Ema Požgaj, 6. r, Sveti Ilija (HR)
NAZIV RADA: Svi zajedno
IME I PREZIME MENTORA: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture

AUTOR: Patricija Vodopija, 5. r, Koprivnica (HR)
NAZIV RADA: Časne u misijama
IME I PREZIME MENTORA: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica

AUTOR: Magdalena Grbovac, 6. r, Uskoplje (BIH)
NAZIV RADA: Putem Drinskih mučenica
IME I PREZIME MENTORA: Željko Mitrović, učitelj likovne kulture

ODABRANI RADOVI ZA IZLOŽBU

OŠ BENKOVAC, BENKOVAC (HR):

Nika Marinović, 3. r. (mentorica: Ana Rücker, vjeroučiteljica)
Tonina Zrilić, 3. r.  (mentorica: Ana Rücker, vjeroučiteljica)
Matea Zorić, 4. r. (mentorica: Ana Rücker, vjeroučiteljica)

OŠ JOSIP ZORIĆ, DUGO SELO (HR)

Lara Buturac, 8. r. (mentorica: s. Marjana Koščak, vjeroučiteljica)
Petra Kruhak, 8. r. (mentorica: s. Marjana Koščak, vjeroučiteljica)
Jelena Leovac, 8. r. (mentorica: s. Marjana Koščak, vjeroučiteljica)

OŠ GRANEŠINA, ZAGREB (HR)

Marta Augustinov, 4. r. (mentorica: Marija Cik, vjeroučiteljica)

OŠ ĐURO ESTER, KOPRIVNICA (HR)

David Mesarić, 3. r. (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Tonka Pelesk, 3. r. i Hana Pelesk, 5. r. (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Julija Švegović, 3. r., (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Ana – Marija Buhić, 5. r. (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Dora Bicak, 6. r (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Petra Djurdja, 6. r. (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Vida Grošić, 6. r. (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)
Nika Bači, 7. r. (mentorica: s. Donata Gravić, vjeroučiteljica)

OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA, PETRINJA (HR)

Leticia Ivanović, 5. r. (mentorice: Kristina Roksa, učiteljica likovne kulture i s. Marija Medved, vjeroučiteljica)
Martina Jakovljević, 5. r. (mentorice: Kristina Roksa, učiteljica likovne kulture i s. Marija Medved, vjeroučiteljica)
Rea Kezele, 5. r. (mentorice: Kristina Roksa, učiteljica likovne kulture i s. Marija Medved, vjeroučiteljica)
Viktorija Salkaj, 5. r. (mentorice: Kristina Roksa, učiteljica likovne kulture i s. Marija Medved, vjeroučiteljica)
Mia Grbeša, 7. r. (mentorice: Kristina Roksa, učiteljica likovne kulture i s. Marija Medved, vjeroučiteljica)
Leonarda Pereković, 7. r. (mentorice: Kristina Roksa, učiteljica likovne kulture i s. Marija Medved, vjeroučiteljica)

OŠ NOVI TRAVNIK, NOVI TRAVNIK (BIH)

Ivana Cvitanović, 3. r. (mentorica: s. M. Antonija Lučić, vjeroučiteljica)

KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA JOSIP PAVLIŠIĆ, RIJEKA (HR)

Lucija Androić, 4. r. (mentorica: s. Ema Škriljevečki, učiteljica razredne nastave)

OŠ VLADIMIR NAZOR, SVETI ILIJA (HR)

Franka Barulek, 1. r. (mentorica: Jasenka Minđek, učiteljica razredne nastave)
Vanessa Patrčević, 1. r. (mentorica: Jasenka Minđek, učiteljica razredne nastave)
Jan Domislović Cvek, 2. r. (mentorica: Marija Milutina, učiteljica razredne nastave)
Tena Horvat, 2. r. (mentorica: Marija Milutina, učiteljica razredne nastave)
Sunčana Juriša, 2. r. (mentorica: Marija Milutina, učiteljica razredne nastave)
Karlo Krznarić, 2. r. (mentorica: Marija Milutina, učiteljica razredne nastave)
Kaja Milinković, 2. r. (mentorica: Anica Hajdinjak, učiteljica razredne nastave)
Leo Zamuda, 2. r. (mentorica: Marija Milutina, učiteljica razredne nastave)
Marija Jalšovec, 3. r. (mentorica: s. Leopolda Kefelja)
Nera Cilar, 4. r. (mentorica: Ljubica Barulek, učiteljica razredne nastave)
Slaven Jurišak, 4. r. (mentorica: Ljubica Barulek, učiteljica razredne nastave)
Jana Kefelja, 4. r. (mentorica: Mirjana Osonjački, učiteljica razredne nastave)
Vanesa Vrtlić, 6. r. (mentorica: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture)
Klara Požgaj, 7. r. (mentorica: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture)
Ema Stankus, 7.r. (mentorica: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture)
Dunja Hrastić, 8. r. (mentorica: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture)
Klara Stankus, 8. r. (mentorica: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture)
Mihael Šinko, 8. r. (mentorica: Dijana Piskač, učiteljica likovne kulture)

OŠ USKOPLJE, USKOPLJE (BIH)

Matea Batinić, 6. r. (mentor: Željko Mitrović, učitelj likovne kulture)
Lana Arežina, 7. r. (mentor: Željko Mitrović, učitelj likovne kulture)

OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE, ZADAR (HR)

Helena Penjalov, 1. r. (mentorica: Darija Santini, vjeroučiteljica)
Leticija Kapović, 2. r. (mentorica: Darija Santini, vjeroučiteljica)
Nina Petrić, 2. r. (mentorica: Darija Santini, vjeroučiteljica)
Eva Moković / Lucija Bačić, 4. r.  (mentorica: Darija Santini, vjeroučiteljica)
Luka Rogić, 4. r. (mentorica: Darija Santini, vjeroučiteljica)

Galerija slika:

  Novosti i događanja - Sve